Farka

Jeżeli szukacie profesjonalisty, który zna i kocha psy, to bardzo gorąco polecam Waldka Świderskiego.

Dyscyplina i konsekwencja to rzeczy, jakich nam - zwariowanym na punkcie swoich pupili - często brakuje. Tu możecie nauczyć się psiego języka i zrozumieć świat swoich psów. Super elementem szkolenia jest socjalizacja psów i to, że mogą wspólnie spędzać czas na zabawie i ćwiczeniach. W ten sposób znikają problemy z "polowaniem" na rowerzystów, lub biegaczy, albo "łapaniem" przejeżdżających samochodów, jak to było u mojego młodego owczarka niemieckiego. Na szkoleniu nawiązały się prawdziwe psie przyjaźnie, w których rasa i wielkość nie ma znaczenia, a właścicielom pozostaje cieszyć się zrównoważonym, towarzyskim, myślącym i mądrym psem.

A teraz kilka słów o hotelu u Państwa Świderskich: Oceniam go na 5 gwiazdek. Apartament czysty, przestronny, piękne widoki na zieleń i bardzo dobra opieka. :) Troska i zabawa z psem wliczone w cenę!
Pomimo tego, że pierwszy raz rozstawaliśmy się z naszym Hunterem, to obeszło się bez "łez" z obu stron....:) Pies zadowolony i dlatego bardzo zachęcam do takiej formy opieki nad zwierzakiem, bo leżenie na plaży, to na pewno nie jest zajęcie dla psów.
Dziękujemy w imieniu swoim i Huntera.